Lietuvių (Lietuva)
Русский (Россия)
English (United States)
Prenumeruoti naujienas
užsakyk
3_kur_pasaudyti_700x205.jpg
2_parduotuve_700x205.jpg

Kaip mus rasti

MES ESAME VILNIUJE. Pas mus galite atvykti automobiliu važiuodami Savanorių prospektu iš Vilniaus centro link Kauno. Važiuokite iki dešinėje kelio pusėje esančios įmonės "Medienos Plaušas", tada  už pėsčiųjų perėjos apsisukite ir pavažiuokite apie 50 m atgal iki dešinėje pusėje esančio Savanorių ir Liepsnos gatvių kampo (Savanorių 178/ Liepsnos 2). Priešais, dešinėje pamatysite ilgą pastatą adresu "Liepsnos g. 3, ", su apačioje "BLUM" reklama ant sienos. Įėję į pirmą šio pastato laiptinę, pakilkite į viršutinį aukštą, ant durų rasite užrašą "ŠAUDYMO IŠ LANKO CENTRAS".

Važiuojant nuo Kauno
reikia pravažiuoti pirmąjį pastatą "Baldų galerija" su adresu Savanorių 180, pravažiavus šviesoforu reguliuojamą pėsčiųjų perėją pasukti į dešinėje esančią Liepsnos gatvelę (Savanorių 178/ Liepsnos 2 kampas). Priešais, dešinėje pamatysite ilgą pastatą adresu "Liepsnos g. 3, ", apačioje "BLUM" reklama ant sienos. Įėję į pirmą šio pastato laiptinę, pakilkite į viršutinį aukštą, ant durų rasite užrašą "ŠAUDYMO IŠ LANKO CENTRAS". 
 
  Jei važiuosite visuomeniniu transportu iš Vilniaus centro pusės, reikia išlipti stotelėje "Baldai" ir šiek tiek grįžus iki pėsčiųjų perėjos, pereiti gatvę. Pasukite į dešinėje esančią Liepsnos gatvę. Toliau pagal žemėlapį.
 

(c) 2010 | www.strele.lt
Griežtai draudžiama strele.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti strele.lt kaip šaltinį.