Lietuvių (Lietuva)
Русский (Россия)
English (United States)
Prenumeruoti naujienas
užsakyk
12.jpg
18.jpg
5.jpg
med_2.jpg
19.jpg

Parama 2 %

Nuoroda į VMI puslapį kur rasite formą  (paieškos numeris 512), visas Nr. FR0512.

Rekvizitai:
VšĮ “STRĖLĖ”
Savanorių pr. 180, Vilnius
Įmonės kodas 124363655
PVM kodas LT 243636515
AB SEB Vilniaus bankas 70440
A/S LT 607044060000930315
Pašto indeksas  LT 03154 

Apie klubą

Šis lankininkų klubas pradėjo veikti dar 1997 metais pavadinimu “Eurikartas”. Po neilgos sportinės veiklos pauzės klubo branduolys vėl atgaivino savo veiklą kaip viešoji įmonė “Oksalis” Jums (nuo 2011 - VšĮ "STRĖLĖ"), nuo 2006 m - klubas jau veikė pavadinimu "Strėlė", bet buvo uždaras  o nuo 2009 m. veikia kaip atviras klubas, į kurį gali įstoti visi norintieji.
Klubas nuolat organizuoja įvairias landšaftinio šaudymo iš lanko varžybas, yra Lietuvos šaudymo iš lanko asociacijos steigėjas, klubo nariai savo laiku taip pat yra prisidėję prie Lietuvos lankininkų federacijos steigimo.
Klubas veiklą vykdo savo šaudymo iš lanko centro salėje – šaudykloje Vilniuje bei prie Trakų esančioje lasndšaftinio šaudymo trasoje, prie kurios yra treniruočių aikštė su bokšteliu. Vasarą veikia šaudykla Trakų salos pilyje. Visa gama pagal IFAA taisykles rengiamų varžybų vykdoma ištisus metus Vilniaus apylinkės, prie Trakų, šalia Kernavės bei kitose vaizdingose Lietuvos vietose.
Be šios lankininkystės krypties, kaip natūrali landšaftinio šaudymo iš lanko (ypač 3-D rungčių) tąsa yra medžioklė su lanku. Kadangi ši medžioklės rūšis Lietuvoje yra uždrausta, klubas šiuo metu didžiausią dėmesį skiria jos propagavimui ir teisingos informacijos skleidimui visuomenėje, teoriniam bei praktiniam pasiruošimui būsimoms medžioklėms.
Trečia labai svarbi ir intensyviai besiplečianti klubo veiklos sritis yra viduramžiško šaudymo iš lanko rekonstrukcija. Nuo 2003 m. klubo nariai aktyviai dalyvauja Trakuose rengiamose Viduramžių šventėse, o pastaruosius kelis metus ir Kernavės gyvosios archeologijos dienose. Natūralu, kad atsirado ir glaudūs ryšiai su istorikais bei archeologais. 2010 m sukurta viduramžiško šaudymo iš lanko sistema (angliškai MAS – medieval Archery System), jungianti daugumą Viduramžiais Europoje, bei Azijoje naudotų šaudymo iš lanko rungčių. Sistema turi ambicijų tapti tarptautine, o tolimesnis klubo tikslas yra duoti pradžią šios žiūrovui patrauklios lankininkystės rūšies Europos čempionatams.

Mes Facebook'e

(c) 2010 | www.strele.lt
Griežtai draudžiama strele.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti strele.lt kaip šaltinį.