AEG Specna Arms SA-J05 EDGE Aster V3 Version puolimo šautuvas

  • 295.00€

Pageidauti

Palyginti

Be PVM: 295.00€

Prekės ženklai Specna Arms

Prekės kodas: kodas

Elektrinė J serijos SA-J05 automatinio šautuvo kopija su  gamykloje įdiegta „Gate Aster V3“ sistema , sukurta pagal populiarius Kalašnikovo modelius  . Kopija buvo pagaminta iš  plieno, metalo ir plastiko . Plieniniai elementai yra korpusas, imtuvo dangtis, išorinė cilindro dalis, gaiduko apsauga, dėtuvės skląstis, selektoriaus svirtis, dujų vamzdis, snukio įtaisas, galinis taikiklis, valymo strypas, kaiščiai ir kniedės. Tačiau plastikas buvo naudojamas gaminant atsargas, pistoleto rankeną, lovą su dujų vamzdžio dangteliu ir dėtuvę.

Replikoje naudojama  ESA greito spyruoklių keitimo sistema  , kuri leidžia lengvai pritaikyti našumą pagal žaidimo tipą, nereikia prieigos prie specializuotų įrankių ir nereikia išardyti pavarų dėžės. Į komplektą įeina  M90 spyruoklė , leidžianti gamyklinį  390 kadrų per sekundę greitį sumažinti  iki  310 kadrų per sekundę , todėl kopija tinkama trumpo nuotolio operacijoms arba pastatų viduje. Šautuvas pilnai pritaikytas darbui su  LiPo  ir  LiFe baterijomis .

Kopijos širdis yra  sustiprinta Orion V3 pavarų dėžė su 7 mm guoliais , polimerinis stūmoklis su pilnu plieniniu žandikauliu, aliuminio dvigubai sandari cilindro galvutė, aliumininė dvigubai sandari stūmoklio galvutė su guoliais, ant guolio pritvirtintas spyruoklinis kreiptuvas ir plieninių krumpliaračių rinkinys. Komponentų ilgaamžiškumas leidžia dirbti su spyruoklėmis iki  M140.  Aukštą tikslumą ir diapazoną užtikrina metalinė  Hop-Up kamera su Helium Flat Hop gumine juosta  ir  6,03 mm aliuminio preciziška statine . Snukio įtaisas montuojamas ant statinės su  24 mm CW/14 mm CCW sriegiu.

Šautuvas SA-J05 aprūpintas  Gate Aster V3 sistema  , kuri suteikia daugybę funkcijų, leidžiančių kopiją pritaikyti pagal šaulio pageidavimus.

Modelis aprūpintas optiniu laikikliu, būdingu AK tipo šautuvams, vadinamu  „Dovetail" . Jis leidžia pritvirtinti kolimatorius ir taikiklius, skirtus AK. SA-J05 taip pat yra su  teleskopine atrama , kuri leidžia vartotojui reguliuoti jo ilgis pagal jų pageidavimus.

Kopijoje yra dvi  S-MAG vidutinio dangtelio dėtuvės, kurių talpa yra 130 BB 6 mm kalibro , o Magwell tarpiklio įdėklas   palengvina keitimą. Replika pritaikyta prijungti akumuliatorių su  DEANS/T-connect kištuku  arba naudojant adapterį su  mažu Tamiya kištuku  (pridedama).

Į rinkinį įeina:
- replika,
- 2 x Vidutinio dangtelio S-MAG dėtuvė,
- papildoma M90 pagrindinė spyruoklė,
- rankinė,
- DEANS/T-connect-Tamiya mažas adapteris,
- Gate Aster sistemos programavimo kortelė.

Techniniai duomenys
Medžiaga: plienas, metalas, plastikas
Vidinis statinės ilgis: 455 mm
Bendras ilgis: 940/1025 mm
Svoris: 3640 g
Spalva: Juoda
Pavara: elektrinė
Pavarų dėžė: Orion V3
Pradinis greitis: 390/310 fps
Pakėlimas: taip, reguliuojamas
Žurnalo tipas: Vidutinės dangtelio
dėtuvės talpa: 130 BBs