Apie mus

Apie VšĮ “Strėlė”

Mūsų kompanija „Strėlė“ pradėjo veiklą 1998 metais. Iki 2011 m. ji veikė pavadinimu “Oksalis” Jums, o nuo 2011 pakeitė pavadinimą į VšĮ „Strėlė“.
Įmonė savo veiklą – prekybą šaudymo ir laisvalaikio inventoriumi, pramogų organizavimą ir šaudymo iš lanko treniruotes vykdo savo uždarų patalpų šaudykloje Vilniuje. Periodiškai organizuojame lankininkų varžybas, šaudymo ir kitas pramogas išvažiuojamuose privačiuose bei masiniuose renginiuose bei savo šaudyklose.

Klubo “Strėlė” nariai jį atstovauja aktyviai dalyvaudami šaudymo iš lanko varžybose Lietuvoje ir užsienyje, savo pasiekimais populiarindami šią sporto šaką.

Turime sukūrę savo internetinį TV kanalą “Strėlė TV”, kuriame talpiname originalią šviečiamąją medžiagą apie šaudymą iš lanko. Taip pat dedame pastangas medžioklės su lanku propagavimui ir teisingos informacijos skleidimui visuomenėje, teoriniam bei praktiniam pasiruošimui būsimoms medžioklėms.
Išvysčius šaudymo iš lanko inventoriaus mažmeninę ir didmeninę prekybą, pradėti gaminti pirmieji serijiniai odos gaminiai lankininkams. Nuo 2012 metų pradėtas odinių gaminių serijos lankininkams eksportas.

LANKININKŲ KLUBO STRĖLĖ NUOSTATAI

I. NARYSTĖ KLUBE

Klubo nariais tampa lankininkai, turintys savo inventorių, susipažinę su klubo nuostatais ir šaudymo iš lanko saugumo taisyklėmis. Tam, kad tapti klubo nariu, reikia klubo vadovams pateikti užpildytą prašymo formą ir sumokėti nario mokestį.

II. KLUBO NARIO TEISĖS

Klubo narys turi teisę:
1. Nemokamai šaudyti klubo šaudyklose nustatytu laiku
2. Gauti nemokamas techninio konsultavimo paslaugas klubui skirtu laiku.

3. Dėvėti klubo simboliką ir atstovauti klubą

III. KLUBO NARIO PAREIGOS

Klubo narys privalo:

1. Mokėti nario mokestį
2. Stengtis aktyviai dalyvauti klubo veikloje
3. Gerbti kitus klubo narius ir klubo simboliką
IV. KLUBO NARYSTĖS PRARADIMAS

Klubo narys narystę klube praranda, jeigu:

1.Nemoka nario mokesčio
2. Piktybiškai nesilaiko klubo taisyklių
3. Diskredituoja lankininko vardą