AEG Specna Arms SA-J02 EDGE Aster V3 Versio automatinis šautuvas

  • 315.00€

Pageidauti

Palyginti

Be PVM: 315.00€

Prekės ženklai Specna Arms

Prekės kodas: kodas

Elektrinė SA-J02 J serijos automatinio šautuvo kopija su gamykloje įdiegta „  Gate Aster V3“ sistema . Sukurtas pagal populiarius  Kalašnikovo modelius . Replika buvo pagaminta iš  plieno ,  metalo ,  medžio  ir  plastiko . Plieniniai elementai yra korpusas, imtuvo dangtis, išorinė cilindro dalis, gaiduko apsauga, dėtuvės skląstis, selektoriaus svirtis, dujų vamzdis, snukio įtaisas, galinis taikiklis, valymo strypas, kaiščiai ir kniedės. Mediena buvo naudojama priekinei rankų apsaugai su dujų vamzdžio dangteliu ir atrama, o pistoleto rankena ir dėtuvė buvo pagaminti iš plastiko.

Replikoje naudojama  ESA greito spyruoklių keitimo sistema  , kuri leidžia lengvai pritaikyti kopijos veikimą pagal žaidimo tipą, nenaudojant specializuotų įrankių. Į komplektą įeina  M90 spyruoklė , leidžianti gamyklinį  380 PFS  snukio greitį sumažinti iki  310 FPS  ir pritaiko kopiją trumpojo nuotolio operacijoms arba pastatų viduje. Šautuvas pilnai pritaikytas darbui su  LiPo  ir  LiFe baterijomis .

Replikos širdis –  sustiprinta Orion V3 pavarų dėžė  su 8 mm guoliais, polimerinis stūmoklis su pilnu plieniniu žandikauliu, aliuminio dvigubai sandari cilindro galvutė, aliumininė dvigubai sandari stūmoklio galvutė su guoliais, ant guolio sumontuotas spyruoklinis kreiptuvas ir plieninių krumpliaračių rinkinys. Komponentų ilgaamžiškumas leidžia dirbti su spyruoklėmis iki  M140 . Aukštą tikslumą ir diapazoną užtikrina metalinė  Hop  -Up  kamera su  Helium Flat-Hop gumine juosta ir  6,03 mm aliuminio preciziška statine . Antsnukio įtaisas montuojamas ant statinės su  24 mm CW/14 mm CCW sriegiu .

Šautuvas SA-J02 yra aprūpintas  Gate Aster V3 sistema  , kuri suteikia daugybę funkcijų, leidžiančių pritaikyti kopiją pagal šaulio pageidavimus.

Karabinas turi tipinį AK optinį laikiklį, žinomą kaip  "Dovetail" . Jis leidžia pritvirtinti kolimatorius ir taikiklius, skirtus AK modeliams.

Kopija tiekiama su dviem  vidutinio dydžio S-MAG dėtuvėmis, kurių talpa yra 130 BBs 6 mm kalibro, o Magwell tarpiklio  įdėklas   palengvina keitimą. Replika pritaikyta prijungti akumuliatorių su  DEANS/T-connect kištuku  arba naudojant adapterį su  mažu Tamiya kištuku  (pridedama).

Į rinkinį įeina:
- replika,
- 2 x Vidutinio dangtelio S-MAG dėtuvė,
- papildoma M90 pagrindinė spyruoklė,
- rankinė,
- DEANS/T-connect-Tamiya mažas adapteris,
- Gate Aster sistemos programavimo kortelė.

Techniniai duomenys
Medžiaga: plienas, mediena, metalas, plastikas
Vidinis statinės ilgis: 460 mm
Bendras ilgis: 960 mm
Svoris: 3545 g
Spalva: Juoda
Pavara: elektrinė
Pavarų dėžė: Orion V3
Pradinis greitis: 380/310 fps
Hop-Up: taip, reguliuojamas
Žurnalo tipas: Vidutinis dangtelis
Magazino talpa: 130 BBs