AEG Specna Arms SA-J06 EDGE Aster V3 Version puolimo šautuvas

  • 320.00€

Pageidauti

Palyginti

Be PVM: 320.00€

Prekės ženklai Specna Arms

Prekės kodas: kodas

Elektrinė J serijos SA-J06 automatinio šautuvo kopija su  gamykloje įdiegta „Gate Aster V3“ sistema . Sukurta pagal populiarius  Kalašnikovo modelius.  Replika pagaminta iš  plieno, metalo ir plastiko.  Plieniniai elementai yra korpusas, imtuvo dangtelis, išorinė cilindro dalis, gaiduko apsauga, dėtuvės skląstis, selektoriaus lapelis, snukio įtaisas, galinis taikiklis, valymo strypas, kaiščiai ir kniedės. Tačiau plastikas buvo naudojamas atsargoms, pistoleto rankenoms ir dėtuvėms gaminti.

Replikoje naudojama  ESA greito spyruoklių keitimo sistema,  kuri leidžia lengvai priderinti kopijos veikimą prie žaidimo tipo, nereikia patekti į dirbtuves ar daugybę specializuotų įrankių ir nereikia išardyti pavarų dėžės. Komplekte yra  M90 spyruoklė , leidžianti gamyklinį  380 FPS greitį sumažinti  iki  310 FPS , todėl kopija puikiai tinka mažo nuotolio operacijoms arba pastatų viduje. Šautuvas pilnai pritaikytas darbui su  LiPo  ir  LiFe baterijomis .

Replikos širdis –  sustiprinta Orion V3 pavarų dėžė su 7 mm guoliais,  polimerinis stūmoklis su pilnu plieniniu žandikauliu, aliuminio dvigubai sandari cilindro galvutė, aliumininė dvigubai sandari stūmoklio galvutė su guoliais, ant guolio montuojamas spyruoklinis kreiptuvas ir plieninių krumpliaračių rinkinys. Komponentų ilgaamžiškumas leidžia dirbti su spyruoklėmis iki  M140 . Aukštą tikslumą ir diapazoną užtikrina metalinė  Hop-Up kamera su Helium Flat-Hop gumine juosta ir  6,03 mm aliuminio preciziška statine . Snukio įtaisas montuojamas ant statinės su  24 mm CW/14 mm CCW sriegiu.

Šautuvas SA-J06 yra aprūpintas  Gate Aster V3 sistema  , kuri suteikia daugybę funkcijų, leidžiančių pritaikyti kopiją pagal šaulio pageidavimus.

Karabinas turi tipinį AK optinį laikiklį, žinomą kaip  "Dovetail"  ir  22 mm RIS tvirtinimo bėgelius , kurie leidžia montuoti papildomus taikiklius, tokius kaip lazeris, žibintuvėlis ar kolimatorius. SA-J06 modelis taip pat turi teleskopinę atramą, kuri leidžia vartotojas gali reguliuoti jo ilgį pagal savo pageidavimus.

Kopijoje yra  dvi S-MAG vidutinio dangtelio dėtuvės, kurių talpa yra 130 BB 6 mm kalibro , o Magwell tarpiklio įdėklas   palengvina keitimą. Replika pritaikyta prijungti akumuliatorių su  DEANS/T-connect kištuku  arba naudojant adapterį su  mažu Tamiya kištuku  (pridedama).

Į komplektaciją įeina:
- replika,
- 2 x Mid-Cap S-MAG dėtuvė,
- papildoma M90 pagrindinė spyruoklė,
- rankinė,
- DEANS/T-connect-Tamiya mažas adapteris,
- Gate Aster sistemos programavimo kortelė.

Techniniai duomenys
Medžiaga: plienas, metalas, plastikas
Vidinis vamzdžio ilgis: 455 mm
Bendras ilgis: 940/1025 mm
Svoris: 3945 g
Spalva: Juoda
Pavara: elektrinė
Pavarų dėžė: Orion V3
Pradinis greitis: 380/310 FPS
Hop-Up: taip, reguliuojamas
Žurnalo tipas: Vidutinis dangtelis
Magazino talpa: 130 BBs