G&G Type 64 BR Airsoft šautuvas

  • 650.00€

Pageidauti

Palyginti

Be PVM: 650.00€

Prekės ženklai G&G

Prekės kodas: kodas

„G&G Armament“ 64 BR tipo elektrinis kulkosvaidis , pagamintas pagal populiarų septintojo dešimtmečio japonų automatinį šautuvą. Replika buvo pagaminta daug dėmesio skiriant detalėms naudojant plieną, aliuminį ir natūralią medieną. Pistoleto rankena ir buožė, kaip ir originale, buvo pagaminti iš medžio .

„Type 64 BR“ šautuve gamintojas naudojo modernias elektronines grandines: ETU (Electronic Trigger Unit) ir Mosfet. Be kita ko, sistemos siūlo programuoti ugnies režimus, trigerio jautrumą, taip pat leidžia nustatyti AUG režimo funkcionalumą, ty šaudymo režimų keitimą kartu su spaudimo jėga gaiduko liežuvėliu. Sistemų programavimas atliekamas belaidžiu būdu, naudojant nuotolinio valdymo pultą, esantį kartu su replika. Kad nuotolinis programavimas iš nuotolinio valdymo pulto veiktų, dėtuvė turi būti atjungta nuo kopijos.

Replikoje naudojamas inovatyvus Hop-Up sistemos reguliavimo būdas – reguliavimas atliekamas sukant manekeno dujų reguliatorių. Sukant reguliatorius skleidžia būdingus paspaudimus, todėl reguliavimas yra itin tikslus.

Kopiją varo 8 mm rutulinė pavarų dėžė, skirta šiam modeliui. Dėl pradinio 380 FPS iškrovimo greičio kopija puikiai tinka vidutinio nuotolio operacijoms. Ilgas 480 mm vidinis vamzdis garantuoja puikų atstumą ir tikslumą.

Šautuvas buvo aprūpintas gamykloje sumontuotu sulankstomu bipodu.

Į komplektą įeina:
- replika,
- 90 kulkų talpos vidutinio dydžio dėtuvė,
- nuotolinio valdymo pultas kopijos programavimui,
- greitas įkroviklis,
- naudojimo instrukcija.

Techniniai duomenys
Medžiaga: plienas, mediena ir aliuminis
Statinės ilgis: 480 mm
Bendras ilgis: 986 mm
Svoris: 4050 g
Spalva: juoda
Pavara: elektrinė
Paleidimo greitis: 380 FPS
Pakėlimas: yra, reguliuojamas
Dėklo tipas: vidutinis dangtelis
. 90 kulkų