Tolimatis Nikon Monarch 2000

  • 490.00€

Pageidauti

Palyginti

Be PVM: 490.00€

Prekės ženklai Nikon

Prekės kodas: 1400007

IŠPLĖSTINIS ATSTUMAS, DIDELIS UNIVERSALUMAS

Išplėstas MONARCH 2000 intervalas apima daug didesnį atstumą nei anksčiau. Didžiausias atspindinčio objekto matavimas padidėjo iki 1 820 m.¹ ² ID technologija pateikia horizontalųjį atstumą iki taikinio, net nusitaikant esant įvairiems nuolydžio ar žemėjimo šaudymo kampams. Esant plačiam 7,5 laipsnio regėjimo laukui galima lengvai matyti plotą, kuriame yra objektas, o aukštos kokybės 6 k. monoklio daugiasluoksnė danga garantuoja ryškius ir aiškius vaizdus.

GREITAS MATAVIMAS BE JOKIO STRESO

MONARCH 2000 suteikia galimybę bet kurioje situacijoje be jokio streso greitai išmatuoti atstumą, nepraleidžiant svarbios akimirkos. Naudojant technologiją HYPER READ, išmatuojama stabiliai ir greitai, nepaisant atstumo iki objekto, o matavimo rezultatai parodomi maždaug per 0,3 sekundės, todėl galite reaguoti akimirksniu ir įgyti pranašumo.

LENGVAI NUSKAITOMAS EKRANAS, REGULIUOJAMAS RYŠKUMAS

MONARCH 2000 naujame raudoname vidiniame ekrane aiškiai matomas OLED rodmuo ir kryželis vaizdo ieškiklyje, aiškiai įrėminamas Jūsų taikinys ir nurodomas atstumas iki jo – lengvai matomas esant prastoms apšvietimo sąlygoms. Ekrano aiškumas su daugiau kontrasto dar yra pagerintas naudojant automatinę ryškumo funkciją, kuri sureguliuoja ekrano ryškumą pagal aplinkos apšvietimo lygį, todėl jį lengva nuskaityti keičiantis dienos sąlygoms. Nesvarbu, koks bebūtų apšvietimas, rodmenys bus pateikti greitai ir aiškiai, kad iškart galėtumėte nusitaikyti.

BET KOKS TAIKINYS, BET KOKIU METU

Jeigu persidengiantys objektai kelia problemų, Jums padės MONARCH 2000 objektų pirmenybės keitimo sistema. Pirmojo taikinio pirmenybės režimu galite nustatyti objektą, kuris yra vos tvoros stulpo dydžio. Nutolusio objekto pirmenybės režimu rodomas atstumas iki tolimiausio objekto, priskiriamo išmatuotų taikinių grupei, tai yra ypač naudinga, kai esate miške.

ATSPARUS VANDENIUI IR RASOJIMUI

MONARCH 2000 yra pasirengęs bet kokioms gamtos sąlygoms, nes jis yra atsparus vandeniui ir rasojimui; jį galima naudoti nuo –10 °C iki 50 °C temperatūroje.