Tolimatis Nikon Prostaff 1000

  • 235.00€

Pageidauti

Palyginti

Be PVM: 235.00€

Prekės ženklai Nikon

Prekės kodas: 1400006

Pasirinkite nešiojamąjį lazerinį tolimatį PROSTAFF 1000 ir būkite viskam pasiruošę.

Šis kompaktiškas ir lengvas modelis apima 5–910 m diapazoną, jame yra objektų pirmenybės keitimo sistema, leidžianti lanksčiai naudoti du atstumo nustatymo režimus. Pirmo taikinio pirmenybės režimas nuskaito atstumą iki artimiausios objektų grupės, o nutolusio objekto pirmenybės režimas rodo atstumą iki tolimiausio objekto. Tereikia vieną kartą nuspausti mygtuką ir atstumai bus iš karto parodyti vieno metro padalomis. Vieno ir nepertraukiamo matavimo iki aštuonių sekundžių galima nustatyti daugiau parinkčių, o aukštos kokybės 6x monoklis su daugiasluoksne danga perteikia ryškų ir aiškų vaizdą.

ILGAS ATSTUMAS IR LANKSTAUS NUSITAIKYMO GALIMYBĖ

Patogiai išmatuokite visą reikiamą paviršių, naudodami ilgą 5–910 m matavimo diapazoną. PROSTAFF 1000 objektų pirmenybės keitimo sistema greitai padeda nustatyti taikinį. Kai aplinkoje yra persidengiančių objektų, galite pasirinkti pirmo taikinio pirmenybės režimą, kad būtų rodomas atstumas iki artimiausio objekto, arba nutolusio objekto pirmenybės režimą, kuris parodys atstumą iki tolimiausio objekto. Matavimų duomenys greitai parodomi tvarkingame ekrane 1 m žingsniais. Nepavykus vieną kartą nuskaityti, matavimas automatiškai bus tęsiamas iki keturių sekundžių, kol pavyks. Laikant maitinimo mygtuką nuspaustą galima matuoti nepertraukiamai iki aštuonių sekundžių, todėl galite nuskaityti aplinką bei greitai ir lengvai atlikti matavimus iki kelių objektų.

RYŠKUS IR PATOGUS ŽIŪRĖJIMAS

Ant aukštos kokybės 6x monoklio lęšio ir prizmės paviršių uždėta daugiasluoksnė danga, kad vaizdai būtų ryškūs ir aiškūs, o jūs galėtumėte lengviau nustatyti taikinį. Ilgas atstumas iki akies (16,7 mm) leidžia patogiai žiūrėti net ir dėvint akinius. Dioptrijų reguliavimas leidžia tiksliai sureguliuoti ekraną pagal savo regėjimą.

PATVARUMAS JŪSŲ KIŠENĖJE

Dėl kompaktiško ir lengvo dizaino galimybė nustatyti atstumą telpa jūsų delne – gaminys lengvai tilps kišenėje, kol bandysite susikoncentruoti į taikinį. PROSTAFF 1000 yra tvirtas ir atsparus lietui – jis atitinka JIS/IEC 4 apsaugos klasę (IPX4), jo platus temperatūros toleravimo intervalas yra nuo –10 ˚C iki 50 ˚C. Tvirtas ir patikimas, kad juo galėtumėte pasikliauti nepaisant taikinio vietos.