Šaudymas į skrendančius taikinius

 

 

Šaudymas išskirtinėmis Flu-Flu tipo strėlėmis į skraidančias lėkštutes!

Specialus aparatas į orą sviedžia lengvas ir nepavojingas lėkštutes, į kurias pramogos dalyviai šauna iš lanko Flu- Flu strėlėmis. Šios strėlės ypatingos – kuomet nepataikote į taikinį strėlės dėl didelį oro pasipriešinimą sukeliančių sparnelių netenka greičio ir nedauk tenulėkę lėtai ima kristi žemyn. Tai reiškia viena – nereikės toli bėgti susirinkti strėlių!

Lėkštutes į orą sviedžiantis įrenginys gali būti reguliuojamas pagal Jūsų norus ir poreikius: retesnis išmetimas – pradedantiesiems ar vaikams, intensyvus sviedimas didesniu greičiu – labiau patyrusiems šauliams; komandinių ar asmeninių varžybų finalistams. Šūvio kampas taip pat reguliuojamas, tad jei akina saulė ar yra kitų priežasčių šauti aukščiau ar žemiau – jokių problemų, tai įmanoma.

Bet kur, didesnėje atviroje erdvėje galime suorganizuoti šią pramogą Jūsų šventei ar renginiui. Šaudymas iš lanko tikrai puikiai tinka aktyvioms lauko pramogoms, tad jei organizuojate išvyką į gamtą – šaudymas į skraidančias lėkštes Jums tikrai puikiai tiks. Pramoga saugi ir vaikams!