Šaukštų drožimo rinkinys su kaltu, BeaverCraft

  • 52.00€

Pageidauti

Palyginti

Be PVM: 52.00€

Prekės ženklai BeaverCraft

Prekės kodas: Kodas

Su šiuo praktišku medžio drožybos įrankių rinkiniu jūsų medžio drožybos procesas sužibės ryškiomis spalvomis, o drožti šaukštai, kaušai ir kiti įspūdingo dizaino projektai suteiks jums naujos patirties.

Rinkinį sudaro universalus pjaustinėjimo peilis, skaptas ir ilgas išlenktas pusapvalis kaltas. Geležtės pagamintos iš specialaus kalto anglinioplieno, kuris yra pagrindinė gero užgalandimo ir puikaus pjovimo sąlyga. Šie medžio drožybos įrankiai tinka įvairioms drožybos technikoms, o dėl savo unikalios formos jie yra labai patogūs naudoti.

Rankenos pagamintos iš patvaraus, malonios natūralios spalvos ąžuolo ir padengtos sėmenų aliejumi. Dėl savo ergonomiškos formos jos puikiai gula į delną. Dėl apgalvoto dizaino ir funkcionalumo šiame BeaverCraft rinkinyje esančiais peiliais držti šaukštus yra tikras malonumas.

Šis daugiafunkcis drožybos įrankių rinkinys gali ženkliai papildyti jūsų medžio apdirbimo įrankių arsenalą arba tapti originalia dovana medžio drožybos mėgėjams. Dėl technologinės plėtros peiliai pasižymi puikiu kietumu ir nepaprastu atsparumu. Šios dvi iš pažiūros nesuderinamos savybės – maksimalus kietumas ir plastiškumas – daro BeaverCraft peilius nepakeičiamu pagalbininku įgyvendinant pačias įmantriausias drožinėjimo idėjas.