Kalavijas Hessian Horseman

  • 200.00€

Pageidauti

Palyginti

Be PVM: 200.00€

Prekės ženklai Windlass

Prekės kodas: 110582

Šį masyvų dviejų rankų kardą piktasis Hesenas panaudojo klasikinėje pasakoje „Sleepy Hollow“.  Šis grėsmingas ir galingas kalavijas turi gyvatės galvos smaigalį su dirbtinio rubino brangakmeniais papuoštomis akimis ir gyvatės žvyno rankeną, todėl ašmenys yra tikrai nuodingo dizaino. Grūdintas, daug anglies turintis plieninis geležtė įkanda šiam kardui, todėl jis gali atkurti savo nuožmią išvaizdą.  Pagaminta Windlass Steelcrafts.  Atkreipkite dėmesį, kad šis kardas nėra mūšiui paruoštas ginklas. Jis sukurtas kaip kolekcionavimo arba dekoravimo / demonstravimo elementas ir nėra tinkamas kovos atkūrimui. Be to, kad jis yra kolekcionuojamas, jis taip pat puikiai tinka kaip rekvizitas, pvz. užbaigti savo kostiumą.  

Išsami informacija: - Ašmenų medžiaga: daug anglies plienas - Bendras ilgis: apytiksl. 113,5 cm - Ašmenų ilgis: apytiksl. 82 cm - Ašmenų storis: apytiksl. 5 mm - Rankenos ilgis: apytiksl. 22 cm / visa rankena apytiksl. 31,5 cm - Maks. Ašmenų plotis: apytiksl. 5 cm - Pusiausvyros taškas: apytiksl. 16,8 cm (prieš apsaugą) - Svoris: apytiksl. 1900 g  

Atkreipkite dėmesį: Mes neparduodame šio gaminio jaunesniems nei 18 metų klientams. Užsakydami nurodykite savo gimimo datą. Mums taip pat reikės jūsų asmens tapatybės kortelės arba paso kopijos el. paštu.