Vikingų barzdinio kirvio komplektas Othala

  • 190.00€

Pageidauti

Palyginti

Be PVM: 190.00€

Prekės ženklai Medieval

Prekės kodas: Kodas

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šis vikingų įkvėptas kirvis sukurtas tam, kad sužadintų jūsų vidinį klajonių potraukį. Gražiai išbaigtoje rankenoje išgraviruota senojo Futhark runa Othala, siejama su paveldėjimu ir protėvių žeme, kad primintų apie jūsų namus užkariaujant naujas teritorijas. Tai kokybiškas paveldimas keliausiantis iš kartos į kartą rinkinys, kuriame yra rankomis kaltas lupimo peilis ir medinė eksponavimo / laikymo dėžė, išgraviruota mazgų ornamentu ir skandinavų drakonais.
 

Kirvis:

Siauraašmenė kirvio galva primena vikingų laikų barzdinius kirvius, aptinkamus visoje Norvegijoje, todėl šis kirvis gali veikti kaip tvirtas kirvis kirtimui, kuris yra pakankamai lengvas, kad jį būtų galima naudoti viena ranka. Amerikinio riešutmedžio kirvakotis yra tamsintas ruda spalva. Jame yra griovelis, kuris eina didžiąja jo ilgio dalimi, o galuose yra paryškintas žalvariniais smeigtukais. Odos apvijos paasendintos, suteikiant “daug mačiusio” daikto pojūtį. Šiame rinkinyje yra odinis ašmenų užvalkalas saugiam nešiojimui.

Peilis:

Nedidelis rankų darbo kaltas Skiner tipo peilis tyra grubios kaltinės apdaios su tradicine su žiedine rankena, kurios pabaigoje yra meniška garbana. Šio peilio odinės makštys yra su pakankamai ilgiu odiniu dirželiu, kas leidžia peilį nešioti ant kaklo, juosmens ar per petį.

Viduje medinės dėžės dugnas išklotas juodu aksomu. Du odiniai dirželiai saugiam kirvio tvirtinimui, o dėžutės žalvariniai vyriai ir užsegimo spynos yra antikvarinės švaizdos. Dėžutės išmatavimai: apytiksl. 67,5 x 19,5 x 6,5 cm.
 

Kirvio savybės:

- Ašmenų medžiaga: 1075 anglinis plienas

- Kirvakočio medžiaga: amerikietiško hickory riešutmečio mediena, aptraukta oda

- Bendras ilgis (su kirvakočiu): apytiksl. 61,5 cm

- Kirvakočio ilgis: apytiksl. 57,5 cm

- Kirvakočio storis: apytiksl. 4 x 2 cm

- Galva: apytiksl. 15,2 x 15,2 cm

- Svoris: apytiksl. 915 g

- Su odiniu apvalkalu

Peilio savybės:

- Geležtės medžiaga: anglinis plienas

- Rankenos medžiaga: anglinis plienas

- Bendras ilgis: apytiksl. 11,4 cm

- Geležtės ilgis: apytiksl. 6 cm

- Svoris: apytiksl. 72 g

- Su. odinėmis makštimis
 

Atkreipkite dėmesį: Mes neparduodame šio produkto jaunesniems nei 18 metų klientams. Užsakydami nurodykite savo gimimo datą. Mums taip pat reikės jūsų asmens tapatybės kortelės arba paso nuotraukos, atsiųstos el. paštu.